Rüyada Yağmur Yürümek

Rüyada yağmur yürümek aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, daha iyi bir konuma geleceğine delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine yorumlanır.

Rüyada anneyle yağmurda yürümek kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, bilgilerle donanacağına alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, düşmanlarını alt edeceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine yorulur.

Rüyada babayla yağmurda yürümek girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, yanındaki kişilere hayrının dokunacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, rahat edeceğine yorulur.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, işlerinin açılacağına inanılır.

Rüyada bebekle yağmurda yürümek maneviyatın zenginleşeceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, rütbesinin artacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, şeref ve rütbeye rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz çorapla yağmurda yürümek aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, işlerin açılacağına, sağlığının bozulmayacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, bir şirketler zincirine sahip olunacağına, kendisini yardım işlerine adayacağına inanılır.

Rüyada eşimle yağmurda yürümek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, dertlerin ortadan kalkacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine inanılmaktadır.

Rüyada gece yağmurda yürümek karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine rivayet eder.

Rüyada gelinlikle yağmurda yürümek talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, maddi çıkmazların biteceğine, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, girilecek bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine delalettir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine delalettir.

Rüyada karanlıkta yağmurda yürümek kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, kazancın katbekat artacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına alamettir.

Rüyada karda yağmurda yürümek aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, hayatında aşama kaydedeceğine, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada sağanak yağmurda yürümek sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, kendisi için isabetli adımlar atacağına, her zaman şükür içinde olacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, günü birlik tatillere çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin mal mülk sahibi olunacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, aile hayatında sevinileceğine, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden kötü bir süreci atlatacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, büyük bir aşk yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada şemsiyeyle yağmurda yürümek çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğinle yağmurda yürümek hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, sorunların çözüme kavuşacağına, ferah bir döneme girileceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şiddetli yağmurda yürümek yerinde yaptığı hamlelerin çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, uzunca bir süredir beklenen bir haberin gelmesiyle tüm ailenin mutluluktan havalara uçacağına, vefakar bir insan olunacağına, geçim derdi olmayacağına, güzel günlerin kapıda olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yağan yağmurda yürümek yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, hayatına nitelik ve farklılık geleceğine, Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına delalet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin hayatının düzene gireceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, bütçesinin genişleyeceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine işarettir.

Rüyada yalın ayak yağmurda yürümek işlerini tek başına yöneteceğine, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, edilen duaların kabul olacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İbrahim

Rüyamda annemle birlikte yağmurlu bir havada yürüyorduk ve bir süre sonra çamurlu bir yere girdik ve kardeşimde yanımdaydı. Onu kucağıma aldım ve çamurlara girmemeye çalışarak eve geldik. Acaba manası nedir bunun ?

İbrahim

Sağolun yorumunuz için teşekkür ederim

Gülçin

rüyamda işten cıkıp yağmurlu havada bir yurt gibi bir yere gitmeye calışıyorum. orda eşyalarım varmış almam gerekiyormuş. yolda birilerinden yardım istiyorum beni oraya götürür müsünüz diye bana yardımcı olmuyorlar. O kuvvetli yağmurda işe geri dönüyorum acaba anlamı nedir

Aslan

Yağmurda yürümek:

Rüyamda karanlık bir vakitte sokakta çok güzel yağmur yağıyordu. Yağmurun altında az ıslandıktan sonra ıslanmamak için bir çatı çıkıntısı gibi bir şey arıyordum sağdaki sokağa döndüm çıkıntı bulamadım ama yağmur artık üstüme yağmıyordu