Rüyada Şiddetli Yağmur Yağması Görmek

Rüyada şiddetli yağmur yağması görmek sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek bir dosta sahip olunacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre huzurlu olunacağına, işlerini büyütüp geliştireceğine, kolaylığa kavuşacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, ailecek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, rahat bir hayata başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şiddetli yağmur yağması görmek Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, rahata ereceğine, karlı yatırımlarının kendisine büyük kazanç getireceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, muradını alacağına, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada çok şiddetli yağmur yağdığını görmek yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, daha büyük kazançlar elde edileceğine, işlerini yoluna sokacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına işarettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, bir konuda destek alacağına, rahatlığa erileceğine, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

rüyamda hep rüyalarımda gördüm çocuklugumun geçtigi mahallede sokakdaki bir çeşmeden önce koyu renk bir bidon a sonra beyaz büyük bir bidon asu dolduruyordum.Sonra bunları nasıl taşıyacagımı düşündüm.Bi şekilde taşırım ya dedim kendi kendime.Sonrasında birden çok şiddetli bir yagmur yagdı ama kaçmıyorim altındayım ve bir yagmur dolgasının digerlerinden farklı oldugunu görüyorum.

Zeynep

Rüyamda annanemlerin evdeyim biranda şiddetli bir yağmur yağıyordu kapının önüme gelip açmaya çalışdım ama dışarda yağmur rüzgar dolu hepsi vardı ve çok şiddetli idi acaba birine birşey oldu mu endişesi ile uyandım

Hayal

Rüyamda arkadaşım da bizde onla konuşuyorum ne zaman otobüs bileti alsam kaçta gitsem diye üçe bilet alıyorum. Havaya bir bakayım diyorum çok şiddetli yağmur yağmaya başlamış birden bu havada tek gidemem duşa gireyim hazırlanayım arkadaşım bıraksın diyorum hemen duşa giriyorum eşyalarımı toğlıyprym yarım saatte. Sonra iki arabamız varmış baba sen bırakabilir misin yoksa arkadaşim mk bıraksın diyorum babam bırakıyor arkadaşıma arayıp aniden gelişti ben çıktkm diye haber veriyorum

Melike SULTAN

Merhabalar ben bu gün rüyamda rahmetli ananemin evine gitmişim bir iki misafir geldi akraba onlarla selamlaştıktan sonra benim kızım anne burada yeni tuvaletlerden yok dedi biz lavaboya nereye gideceğiz diye sordu bende gelin hadi bakalım bu civarda bulabilirsiniz bir bakalım dedim sonra dışarı çıkıp aramaya başladım ananemin evi eski ama çok geniş arka sokakta bir su kaynağı var orada biri oturuyor biraz sohbet ettim kalktım sonra yağmur başladı çok şiddetli her taraf gol gibi suyla doldu ama

Melike SULTAN

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için