Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek zor günlerini arkasında bırakacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek kötü bir durumda kendi başının çaresine bakacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, kendi işinin sahibi olacağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına işarettir.

Ayrıca bu rüya büyük sözü dinlemenin para kazanmasına vesile olacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, işlerinin en hayırlı şekilde sonuçlanacağına alamettir.

Rüyada aşırı yağmur görmek yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, yeni bir haneye kavuşulacağına, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına yorulur.

Rüyada asker yağmur görmek kendisini kötü durumlara sokmayacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye rivayet etmektedir.

Rüyada ateş yağmuru görmek birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, itibarının ve makamının artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bahar yağmuru görmek kötü niyetli bir kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada balık yağmuru görmek paraya ve mutluluğa kavuşacağına, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine alamet eder.

Rüyada berrak yağmur görmek hayatını dilediği hale getirmek için planladığı yönde hareket edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada beyaz yağmur görmek çok başarılı olacağına, girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine inanılır.

Rüyada böcek yağmuru görmek büyük başarılar kazanacağına, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bol yağmur görmek başarılı çalışmalara ortak olunacağına, dertlerin yakınları ile bölüşüleceğine, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına alamet eder.

Rüyada bulanık yağmur görmek maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına tabir olunur.

Rüyada büyük yağmur görmek iyi şeyler yaşayacağına, yaptığı fedakârlık kadar diğer kişilerden de fedakârlık göreceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına alamet eder.

Rüyada buzlu yağmur görmek sevindirici haberler alınacağına, müreffeh bir yaşama sahip olacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cama vuran yağmur görmek aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine, adının tüm dünyaya yayılacağına, mutlu olunacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çamur yağmuru görmek yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok yağmur görmek yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada deniz yağmur görmek atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dolu yağmur görmek kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, bağımlılık yapan bir madde kullanan bir tanıdığa bu sorununu aşması için elinden gelen yardımı yapacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına inanılmaktadır.

Rüyada evde yağmur görmek alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada fırtına sonrası yağmur görmek uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine, büyük atılımlar yapılacağına, hidayete erip huzuru bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada fırtına yağmur görmek zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada fırtınayla karışık yağmur görmek zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, sağlığının yerinde kalacağına, çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına, daha iyi yerlere geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada gece yağmur görmek çok iyi noktalara geleceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, dünya malı elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada güneş yağmuru görmek hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine işaret eder.

Rüyada hafif yağmur görmek çevre değiştireceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, hayatını stresten uzakta geçireceğine delalet eder.

Rüyada havayı yağmurlu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, dualarının kabul olacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ince yağmur görmek yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük bir rahatlığa erileceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iri taneli yağmur görmek elinin bollaşacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, yatırımlarının büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iri yağmur görmek refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, bütçesinin genişleyeceğine yorumlanır.

Rüyada kabede yağmur görmek aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, duygusal olarak kendisini kötü hisseden bir arkadaşının yarasını saracağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kar yağmur görmek yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, tutarlı davranıp, mal ve para sahibi olacağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına rivayet eder.

Rüyada kirli yağmur görmek içinin rahatlayacağına, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, işlerinin açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı yağmur görmek haksızlığa ve iftiraya uğrayan masum bir iş arkadaşına kol kanat gereceğine, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, kazancın artacağına alamet eder.

Rüyada köpüklü yağmur görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya alamet eder.

Rüyada kum yağmuru görmek alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine delalettir.

Rüyada kurşun yağmuru görmek kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına işarettir.

Rüyada lacivert yağmurluk görmek eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, hayırlı işlere para yatıracağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına alamet eder.

Rüyada mavi yağmur görmek elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada mevsiminde yağmur görmek üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, hastalıklarından kurtulacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada nisan yağmuru görmek bekârlığına da veda edeceğine, konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada orman yağmur görmek ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada örümcek yağmuru görmek dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, eğitim ve iş hayatında çok üst kademelere çıkacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal etmeyeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada parlak yağmur görmek neşesinin yerine geleceğine, az maliyetle ticarete atılacağına, elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra meyvelerini toplayacağına işaret etmektedir.

Rüyada pembe yağmurluk görmek işlerinin yolunda gideceğine, sorunlarını bir iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pencereden yağmur görmek yöneticilik koltuğuna oturacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada rüzgar yağmur görmek yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, ailesinin genişleyeceğine, çok önemli başarılara sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sağmak yağmur görmek hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, stres atılacak aktiviteler yapılacağına, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada sarı yağmur görmek gireceği bir imtihanı alnının akıyla vereceğine, ani ve sonu sevinçle bitecek bir yolculuğa çıkacağına, iyi kısmetleri olacağına işarettir.

Rüyada sel yağmur görmek yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, başarılı bir kişi olacağına, iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğini yağmurda görmek dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, deniz aşırı işler yapılacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sisli yağmur görmek sevinç ve sürura, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, şöhretli biri olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah yağmur görmek yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada sokakta yağmur görmek dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, rakiplerin üzüleceğine, zenginlik elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sonbahar yağmuru görmek yaşayacağı mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, çok büyük paralar kazanacağına, bereketli bir yaşama sahip olunacağına delalettir.

Rüyada su yağmur görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada temiz yağmur görmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada turuncu yağmurluk görmek iş hayatında çok büyük kar edileceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, maddi kayıpların sona ereceğine, rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına yorulur.

Rüyada tuzlu yağmur görmek çok memnun olacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine alamettir.

Rüyada yeşil yağmurluk görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşillik içinde yağmur görmek zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine işarettir.

Rüyada yıldırımlı yağmur görmek Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, işveren koltuğunda oturacağına, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada zarar veren yağmur görmek üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, yüzünün güleceğine, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments