Rüyada Rapor Almak

Rüyada rapor almak gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, hayır getirecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin dardaki bir tanıdığa yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine, yuva kuracağına rivayet eder.

Rüyada çürük raporu almak istenilen hayat şartlarına ve alım gücüne ulaşılacağı için mutlu olunacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, kalıcı işler yaparak toplum hayatına katkılarda bulunacağına, mevki ve makam sahibi olmasına rağmen geldiği yeri unutmayacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, kısa bir süre sonra kendi işini kuracağına, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine alamettir.

Rüyada deli raporu almak üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, yakınındaki kimselerin başarıları ile övüneceğine, hastalıklarının son bulacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, başarılarının artacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada doktordan rapor almak beklenen haberlerin nihayet geleceğine, kısmet alacağına, iş hayatında değişiklik yapacağına, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, kendisini kazanmaya odaklayacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, bir hobinin iş olarak benimseneceğine, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hasta raporu almak yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, parasının, malının ve aşının çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hastaneden rapor almak herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada heyet raporu almak başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, kendine güvenen dostlarını hayal kırıklığına uğratmayacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, iyi kalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin hayatını kazanırken keyif alacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, üzerindeki kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada işten rapor almak iyi geçiminin biteceğine, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına delalet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada sağlık raporu almak hanesinin bollukla dolacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, para sıkıntısının olmayacağına, gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin büyük aşamalar kaydedeceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ece

Persembe gunuymus bagirsaklardan hastalanmisim,Doktor İşyerim icin Saliya kadar rapor yazdi,,evdeyim gunlerce.Birgun bugun ne gunlerden diyorum Carsamba diyorlar ,Aman Allahim raporum dun bitmis işe gitmedim haber bile vermedim,onlarda aramadilar diye panik yaptim, Doktora geri gittim baska bir doktor varmis adida benle ayni onunda adi Ece ymis ,3 gun daha rapor yazdi is icin, aciklamaya hamile olmak icin ugrastiginda stres gormus organlari yazmis,oyle yazma degistir sorun ederler belki dedim

Nilgün

Rüyamda hastane heyetinden engelli raporu almaya çalışıyordum önce vermek istemediler sonra sorunu anlattım raporu verdiler iş yerim için rapor lazım dedim onlarda verdiler

Ayse

Ruyamda halam için doktordan asistanı dan rapor alıyorum, kız ilk önce bilgisayardan fotokopi makinasina baskısını alamıyor raporun. Bende yardım ediyorum kendi telefonumla v.s bide makina yi yine bağlıyoruz bilgisayara. Oluyor bu sefer. Ne demek acaba rüyamın yorumu

Zey

Ruyamda ya abimle yada erkek arkadasimis ama yuzunu hatirlamiyorum bir hastaneden, doktordan rapor almak icin, is icin galiba, rapor aliyoruz sonra taksiye biniyiruz. Taksici adam arayip soruyor bu rapor gecerli mi, oyle birsey icin ariyor galiba. Bende takside arkada oturuyorum ya abim yada erkek arkadasimmis ruyadaki kisi iste, onde oturuyor. Taksici telefon etmek icin duruyor arabadan inip telefon ediyor. Hastanenin onunde ufak bir mezarlik varmis.