Rüyada Beyaz Araba Görmek

Rüyada beyaz araba görmek başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, şölen tadında günler yaşayacağına delalet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, son günlerdeki şanssızlığının ortadan kalkacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine yorumlanır.

Rüyada arkadaşını beyaz arabada görmek çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, sistemli şekilde başarıya koşacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada babayı beyaz arabada görmek herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, elinin bolluk göreceğine, bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında inanılmaz güzellikte etkiler bırakacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada balkonda beyaz araba görmek malının artmasını sağlayacağına, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, çevresinde itibar ve saygınlık kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının beyaz araba görmek dualarının gerçekleşeceğine, mal mülk edineceğine, ayrılanların kavuşacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, yönetici makamına geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada birden fazla beyaz araba görmek kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, her anlamda güçleneceğine, eline geçen fırsatları iyi bir amaç doğrultusunda kullanacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine yorulur.

Rüyada büyük beyaz araba görmek uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizde beyaz araba görmek beklenen iyi günlerin geleceğine, istediğini elde etmede başarılı olacağına, yüksek tahsil yapacağına, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, kazancın sürekli artacağına yorulur.

Rüyada eşini beyaz arabada görmek güzel günlerin en sonunda geleceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski beyaz araba görmek hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, zor zamanların geride kalacağına, sevap işlemek için uğraşacağına rivayet eder.

Rüyada evde beyaz araba görmek yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yeni planlar yapacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada gece beyaz araba görmek çekemeyen kişilerin planladığı tertibi fark ederek ve akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, bir iş için emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine alamettir.

Rüyada gökyüzünde beyaz araba görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, herkesin şaşırtılacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine, yeni gelişecek olayların hastalıklarının ve kötü günlerinin son bulmasına vesile olacağına, aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde çözüme ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada güzel beyaz araba görmek iş hayatında çok büyük kar edileceğine, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına, iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, hasta ise iyileşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hasarlı beyaz araba görmek çok ünlü bir kişi olacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine inanılır.

Rüyada iki beyaz araba görmek kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, dertlerinden arınacağına, yeni bir ev alınacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine işarettir.

Rüyada karanlıkta beyaz araba görmek yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, kasasının ağırlaşacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karda beyaz araba görmek çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, kazancının artacağına, kendini yakın hissettiği bir iş arkadaşının üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada kaza yapan beyaz araba görmek hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, hayatın temposunun yükseleceğine, yönetici makamına oturacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kazalı beyaz araba görmek işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, iyi kalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına alamettir.

Rüyada kirli beyaz araba görmek neşesinin yerine geleceğine, maddi zararının giderileceğine, kendisi ile baş başa kalacağına inanılır.

Rüyada kırmızı beyaz araba görmek iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kızını beyaz arabada görmek kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, prestij kazanılacağına, yeni yollara girileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada klasik beyaz araba görmek bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmetinin geleceğine, çok sevinçli haberler alacağına tabir olunur.

Rüyada küçük beyaz araba görmek hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, birikim yapma imkânı elde edeceğine, yeni bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada lüks beyaz araba görmek sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına alamettir.

Rüyada mavi beyaz araba görmek zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, mutluluğa ve neşeye, ortaya çıkacak bazı sorunlardan kurtulacağına, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, evlat sahibi olacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta beyaz araba görmek arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, dinç kalacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, bir dostunu hayallerine kavuşturacağına, büyük kazanç sağlanacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine delalet eder.

Rüyada oğlunu beyaz arabada görmek müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, kırgınlıkların unutulacağına, hayatın sürekli kendisine iyilik getireceğine, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada oturan beyaz araba görmek mal ve mülk sahibi olmaya, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, hayata daha sıkı tutunacağına inanılmaktadır.

Rüyada oyuncak beyaz araba görmek Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, çok mutlu olunacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada pembe beyaz araba görmek kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın sonunda istediği gibi olacağına delalettir.

Rüyada sarı beyaz araba görmek eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişiyi beyaz arabada görmek genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğini beyaz arabada görmek başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine alamettir.

Rüyada sıfır beyaz araba görmek ters giden işlerin yoluna sokulacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, rüya sahibinin anne başının her zaman başında olmasının ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah beyaz araba görmek tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, hayatının yoluna gireceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada spor beyaz araba görmek yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına rivayet eder.

Rüyada uçan beyaz araba görmek yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle dolacağına, işlerinin açılacağına, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada üstü açık beyaz araba görmek eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, Allah tarafından korunacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine yorulur.

Rüyada uzun beyaz araba görmek şansının ve bahtının açılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, bir tartışmada kazanan ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, uzun soluklu bir ilişkinin mutlulukla sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeni beyaz araba görmek sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini gururlandıracağına, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, arkasından dua edenlerin çoğalacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine delalettir.

Rüyada yeşil beyaz araba görmek uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
rüyagörenkadin

gece karanlik bir yerden cikiyorum eski arkadasim cok makyajliydi ismimi söyleyip birseyler söylüyor yürüyor arabasini ariyormus bende arabama dogru gidiyorum ama yok arabalarimiz beni cok sevdigini söylüyor bnm icimden gelmesede bende diyorum sonra ben evdeyim bi bakiyorum o arkadas benim arabami evin önüne birakmis ve sag tarafdaki iki kapiyi acik birakmis kendisi beyaz isil isil üzerinde bir pizzacinin reklami olan arabanin icinde arabanin ici simsiyah bana birseyler söyleyip gidiyor

Mehmet

Çok şeritli yolda Beyaz araç görmek nedir

Ali

Hayirli gunler istihare ruyamda park alaninda araclar var beyaz bir arabanin yanindayim araba kendine kendine park yerinden cikiyor yorumlarsaniz sevinirim

ysmnn

Merhabalar, Mülakata gireceğim gün, o devlet kurumunun önünde üstü açık bir beyaz araba gördüm. Bende o kurumdan içeri giriyordum.Araba çok güzel üstü açık yeni sıfır bir arabaydı.Çok beğendim arabayı. Teşekkürler Şimdiden…

Kader

Gündüz niyetine. Sevdiğim çocuk için yattım istihare yaptım. Rüyamda bir ağacın altında oturuyorum. Yanımda bembeyaz bir araba var. Çevrem yeşillik ve ağaçlık. Hava sabaha doğru yada akşama doğru bir havaydi.cunku hafif karanlik gibiydi

Rewşen Kanat

Merhabalar,rüyamda annemle durak gibi bir yerde bekliyorduk.Sonra büyük beyaz bir araba gelip bizi alıyordu.Arabada limon ve patates kasaları(ikisi de güzel gözüküyordu) vardı.Biz de pazardan meyve sebze alırmışız gibi onlardan alışveriş yapacaktık.İki adam vardı biri iyi (meyve satan)biriydi,yumuşak davranıyordu bize karşı.diğeriyse bizi dinlemeyen (arabayı süren)kötü biriydi.Ancak limonu pahalı bulup sitem ediyordum meyve satıcısına.ancak o da yapacak bir şey yok gibi bir şey söylüyordu.sonra bakıyordum ki arabanın kapısı sonuna kadar açık ve arabaya süren kişi o kadar hızlı sürüyor ki annem bir o yana bir bu yana savrulup duruyor.arabayı süren kişiye, “yavaşla ,annem bir şey olursa bunun karşılığını kötü ödersin” gibi tehditlerde bulunuyordum.ancak beni asla dinlemeyip süratle gitmeye devam ediyordu.bunu nasıl yorumlarsınız?