Rüyada Amfide Olmak

Rüyada amfide olmak huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, rahat edilecek bir döneme gireceğine, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine alamet eder.

Rüya manasına göre rüyayı görenin insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, gururlu bir hayat süreceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına delalettir.

Rüyada amfide olmak daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, büyük kazanç sağlanacağına inanılmaktadır.

Rüyada amfide olmak üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, ömrünün uzun olacağına, adımların çok iyi bir yol açacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına delalet etmektedir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, işlerinin hemen hallolacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Amfide Olmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda ilk önce annemle bir oda dayız iki tane yatak var ölen insanlara mektup yazıp çalışma masası üzerine koyup bakalım okuyacaklar mı diyoruz. Sonra kendimi bir gurup erkekle bir amfide otururken görüyorum aralarında çok ünlü bir Bayan var ve ben varım, gerisi erkek. Ondan sonra orta yaşlı bir amca bir gemiyi gösteriyor yada camdan baktığımızda gemi var, şu gemiyi teslim edeğem diyor, nereye diyorum teslim etmen lazım, benim doğdum yerin adını söylüyor, bende şaşırıyorum aaa orası benim doğdum yer diyerek. Sonra amfiden aşağa indiğimizde o ünlü bayan ve diğer erkeklerle konuşuyoruz, ünlü bayan amfi aşağısında duran çalışma masasına oturuyor bizde onun yanında durup komik şeyler dinliyoruz ondan.

    • Sevgili Okuyucum,
      Görülen rüya sabretmeye, neşeye ve çalışkanlığa işaret eder. Rüya tabirine göre zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine; ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak haberler alacağına; çalışkanlığı ve azmi ile daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim