Rüyada Anne Baba Akraba Görmek

Rüyada anne baba akraba görmek karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin aile ve iş yaşamında herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, insanlara yol göstereceğine, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, elinin bollaşacağına, yakın zamanda rahat edeceğine, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada anne baba akraba görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, iyiliğe ve güzelliğe, hayatında endişe verici bir durumla karşılaşılmayacağına işaret eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş anne baba akraba görmek hayatına bolluk ve bereket geleceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, çok başarılı olacağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre kendisine bir iftira atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Anne Baba Akraba Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. rüyamda araba sürüyordum ama ben araba sürmeyi pek bilmem sürdüğüm arabada otomatik vitesli bir arabaydı zaten arabayla akrabalarımı bir yerlere bırakıyordum önce amca oglumu bir yere bıraktım sonra teyze oglumu bir başka teyze oglum olan birinin yanına bıraktım sonra indim ve onunla konuştuk ama konuşurken benim gibi konuşmasında sıkıntı vardı

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız maneviyata, yeniliğe ve olaylara alamet eder. Rüya tabirine göre maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına; yapacağı her yeni işin kendisine hayır ve uğur getireceğine; bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına delalettir.

 2. Babaannemle değil ama halamla aramız bozuk ailecek biraz babaannem ve aslında birazda mal mevzuları yüzünden. Rüyamda babaannemin evinde babaannem halam ve ailesi baba tarafı akrabalar ağırlıklı çok büyük kalabalık vardı mukabele tarzı bişey için toplanılmış ve 2 ay sonra doğcak gerçekten doğacak olan karnımdaki bebeği doğmuş gördüm herkes elden ele alıp seviyo çok tatlıydı simsiyah düz saçları vardı çok gürdü yanakları benim gibi elma yanaktı etrafa gülücükler saçıyodu upuzun bacakları vardı herkes alıp sevdi kucağına babamda aldı sevdi. Bu rüya ne anlama geliyo acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız atılan adıma, şifaya ve tasarrufa delalet eder. Rüya yorumuna göre atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine; yapılacak bir değişikliğin, bir yeniliğin kendisine şifa olacağına; gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim