Rüyada Anne Baba Barışması

Rüyada anne baba barışması eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, aile hayatına adım atılacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, hayırlı bir evlada sahip olacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, uzun ve hayırlı bir ömre, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine inanılır.

Rüyada boşanmış anne babanın barışması sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, imkânlarının çoğalacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, geçim derdi yaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, özel hayatında mutlu olacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, elde edilecek menfaatlere, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küs anne babayla barışmak işinde büyük başarılara imza atacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancının artacağına, arkasından iyi konuşulacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine yorulmaktadır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, işinde uzman bir tanıdığın birçok konuda kendisine yardımcı olacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, güzel günler görüleceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine inanılır.

Rüyada küs olan anne babanın barışması rızkının çoğalacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, insanlara yardım edeceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, borç ödemeye, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, çalıştığı işte vermiş olduğu emeğin mükafatını alacağına, eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments