Rüyada Anne Babanın Boşandığını Duymak

Rüyada anne babanın boşandığını duymak hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, mutlu bir beraberlik yaşanacağına, yeni bir deneyimin kendisine tecrübe kazandıracağına, kötü günlerin arkada kalacağına delalet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, mal varlığının artacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada anne babanın boşandığını duymak sorunlarının son bulacağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, huzurunu yerine getireceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, yeni bir ev alınacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada anne babanın boşandığını duymak yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, elinin bollaşacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, kazancın arttırılacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, işlerinde başarılı olacağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, işlerinin çok iyi olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Süreyya

Rüyamda bir erkek arkadaşım bana anne ve babasının boşandığını söyledi. Babası bir başkasıyla evlenmiş hatta annesiyle beraber babasının yaşadığı apartmanda oturuyormuş.
Bu ne anlama geliyor

Anonim

Merhaba, rüyamda arkadaşım anne ve babasının boşandığını söylüyordu bunun tabiri nedir acaba? Uyarıcı bir rüya olabilir mi yanıtlarsanız seviniriim

Şevval

Rüyamda annem ve babam boşanmıştı. Annem başkasıyla birlikteydi ya evlendi ya da sadece beraberdi orayı hatırlamıyorum ama başka bir adam vardı. Annem, o adam, kardeşim ve ben bir yemekteydik fakat ben üzgün ve sinirliydim anneme. O adamın suratına dahi bakmadım ve konuşmadım nefret ettiğim için. Babama bunu yaptığı için anneme çok öfkeliydim ve ayrıca babama üzüldüğüm için ağladım. Anlamı nedir?