Rüyada Anne Memesi Görmek

Rüyada anne memesi görmek hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, diploma ve meslek sahibi olacağına, hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, dost ve akrabaya çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, daha huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada anne memesi görmek halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin hanesinin bollukla dolacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş annenin memesini görmek pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, dileklerin yerine geleceğine, kapanan kapıların açılacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, kırgınlıkların unutulacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments