Rüyada Anne Tarafından Azarlanmak

Rüyada anne tarafından azarlanmak yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, bir konuda başarılı olabilmesi için sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, harekete geçip bir an önce başladığında başarıyı yakalayacağına, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, hayali kurulan her şeye sahip olunacağına, yaşayacağı mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, büyük işlere girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada anne tarafından azarlanmak rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine delalettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, para kazanmaya başlayacağına, sorunların tamamen biteceğine, işinin gücünün rast gideceğine, bir planının kendisine hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş anne tarafından azarlanmak yaşamını renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına, rahata erileceğine, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eren

Merhabalar
Rüyamda karşı dairede oturan kadın komşumuzun annemi konuşma esnasında bozup attığı ve azarladığını gördüm annemin onun konuşmasını dinlemeden söze girdiğini söylüyor sert bir şekilde anneme tepki gösteriyordu en sonunda bende tepki gösterdim anneme şahitlik yapıp savundum
Yorumlamanızı rica ederim

Eren

Teşekkürler yorumunuz için