Rüyada Annemi Kurtarmak

Rüyada annemi kurtarmak sıhhat kazanacağına, her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, rüya sahibi bekar ise aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, zorlukların ve kavgaların biteceğine, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine rivayet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, yeni bir eve taşınılacağına, ömrünün çok uzun olacağına, ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada denizden annemi kurtarmak oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada depremden annemi kurtarmak aradığı kişiyi bulacağına, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, iş dünyasında üne kavuşulacağına, her zaman şükür içinde olacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin takdir edileceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş anneyi kurtarmak her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden kötü bir süreci atlatacağına, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Annemi Kurtarmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Vefat eden annemi rüyamda ablamla beraber selden kaçırmaya çalışıp kurtarıyorduk.
  Yorumlar mısınız lütfen 🙏🏻

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız habere, yola ve güzelliğe delalettir. Rüya alimlerine göre uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda güzel bir haber geleceğine; işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına; hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına alamet eder.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya ilerlemeye, dileklere ve nefese delalettir. Rüya yorumuna göre yaşamının istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına; insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına; iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine tabir olunur.

 2. Ruyamda ölmüş annemi hayata döndürmek için kalp masajı yapıyordun ama annem benim.gözlerimin içine bakiyordu

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya duaya, mutluluğa ve dileklere işarettir. Rüya alimlerine göre hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya; mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine; dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin kabul olacağına delalettir.

 3. rüyamda annem ablam ben uçakla dönüş yolculuğu yapıyorduk. aniden uçak alçalmaya başladı. başta ara durak gibi olduğunu düşündük sonra toparlayamadı ve yeşil ağaçlık bir arazide sürüklendi ; aniden ablam ve ben uçağın dışında bulduk kendimizi . annem uçağın içindeydi. hemen koşarak en ön kapıdan uçağa bindik . kapıları kırarak aça aça en arka yerde annemi gördüm. hadi anne koş çıkalım dedim.ve koridorda koşarak ilerliyorduk. böyle bir rüyanın etkisinde uyandım.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya güzelliğe, aileye ve kolaylığa yorulur. Rüya tabirine göre hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına; özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha güzel hale geleceğine; girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına alamet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim