Rüyada Annemin Ev Aldığını Görmek

Rüyada annemin ev aldığını görmek patronlarının gayretli çalışmasını fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre yerinde yaptığı hamlelerin çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, çok büyük atılımlar yapılacağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada annemin ev aldığını görmek kariyerinin zirvesine yükseleceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, tartışmaların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre yeni çalışmalar ortaya konacağına, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, derdinin, kederinin dağılacağına, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş annenin ev aldığını görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine, rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin gönlünce bir hayat süreceğine, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Naz

Rüyamda annemin yeni bir ev almış ve eşyalıydı yatak odası lacivert makyaj masası vardı .Ev çok geniş ve ferahtı .Balkona çıktıgımda aşagı bakmaya korktum yüksek binaydı . Ve binanın sığınağında hamur açan kadınlar gördüm .manası nedir ?