Rüyada Annenin Ölmesi Ağlamak

Rüyada annenin ölmesi ağlamak gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, kendisine verilen görevi başarı ile tamamlayıp üstüne bir de kar edeceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına yorulur.

Rüya alemine göre çocuklarına sanat öğreteceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayatın tüm külfetinden kurtulmuş olacağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada annenin ölmesi ağlamak cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, çok mutlu bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin ferah bir eve geçileceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına delalettir.

Rüyada annenin ölmesi ağlamak ruhen ve bedenen iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, kötü günleri arkasında bırakacağına, iş hayatındaki rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, ailesine çok bağlı olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, ekmek ve dünya malı alacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Annenin Ölmesi Ağlamak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda annem ile arabadaydık ve arabayı annem kullanıyordu. Sahil tarafında doğru sürüyordu ve sonra direksiyon kaybetmeye başladı. Bi anda farketmeden bir uçuruma doğru gittik ve denize düşeceğimizi anlayınca arabanın içinde boğulmamak için kapıları açtık arabanın içinden kendimizi uçuruma bıraktık. Ben suyun içine düştüm annem kayalıklara düştü ben bi kaç dakika sonra çıktım sudan annem ölmüş gibiydi kan falan yoktu ama konuşmuyordu sadece yatıyordu ben ağlamaya başladım arama kurtarma ekipleri ambulanslar falan geldi ben oturuyodum ambulansta arkadaslarımda vardı annem ölüyor ben burda oturuyorum dedim ve ağlamaya başladım bu şekilde uyandım

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyada arabadan annenin kayalıklara düşerek öldüğünü ve annesi için ağladığını görmek rızka, işe ve atılıma işaret eder. Rüya yorumuna göre rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine; hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına; iş veya eğitim hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapacağına; hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına rivayet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara, aydınlıklara çıksın inşallah…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
 • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
 • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.