Rüyada Annenin Uzanması

Rüyada annenin uzanması düştüğü zor durumdan kurtulacağına, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, daha rahat bir yaşama kavuşacağına delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada annenin uzanması hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine alamettir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, yeni bir araca sahip olunacağına, başarılı bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada annenin uzanması eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, makam sahibi olacağına, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, çok büyük ses getireceğine, isteklerinin yerine geleceğine, yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments