Rüyada Annenin Yeleğini Giymek

Rüyada annenin yeleğini giymek ferahlığa çıkılacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına delalet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, şansının açılacağına, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin yeleğini giymek hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına ve başarılı olacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, gayrimenkul sahibi olunacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin büyük miktarda kazanç elde edeceğine, inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, sorunlarını çözeceğine, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş anneye yelek giydirmek kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, küslerin barışacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına delalettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, üzerindeki yükü azaltarak hafifleyeceğine, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, dirayetli olmasının kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevilay Yavuz

Rüyada annemin yelegini başka biri giyiyor bu ne anlama gelir