Rüyada Kiracı Görmek

Rüyada kiracı görmek eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre sorunlarından yavaş yavaş kurtulacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, bazı araştırmalar yapılıp bir sorunun kaynağının bulunacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına delalettir.

Rüyada eski kiracı görmek yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına, hayatının iyileşeceğine, şansının yaver gideceğine, eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına yorumlanır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, iş sahibi olacağına, şansının yaver gideceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada evde kiracı görmek haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, yarınların kendisine mutluluk ve neşe getireceğine inanacağına, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeni kiracı görmek hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, kendini ailesine feda edeceğine, iş hayatının düzeleceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, izleyeceği yeni yöntemlerin işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre kulağına küpe olacak nasihatler alınacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, giriştiği bir işteki sonucun kendisi için çok iyi olacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments