Rüyada Yorgan Görmek

Rüyada yorgan görmek prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına delalettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, gelirini büyük oranda arttıracağına, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ağır yorgan görmek yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, hayırlı işlere girileceğine, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına delalet eder.

Rüyada altın yorgan görmek yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, konforunun yerinde olacağına, hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada arabada yorgan görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, iş ortamında sorun yaşadığı kişiler ile aradaki buzların eritileceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına delalettir.

Rüyada balkonda yorgan görmek çok mutlu olunacağına, şifa bulacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada banyoda yorgan görmek memur ise daha iyi bir yere tayininin çıkacağına, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına delalettir.

Rüyada başkasının evinde yorgan görmek keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, elinin bollaşacağına delalettir.

Rüyada başkasının yorganını görmek her zaman sosyal biri olacağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da Allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına işaret eder.

Rüyada battaniye yorgan görmek bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, yeni girilen bir ortamın çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bembeyaz yorgan görmek atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine delalettir.

Rüyada beyaz kaplı yorgan görmek maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, büyük işlere girerek hayal ettiği her şeye kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada birden fazla yorgan görmek istenmeyen bir olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bitli yorgan görmek sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada böceklenmiş yorgan görmek başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada böcekli yorgan görmek yüklü bir miktar borç verileceğine bu sayede hayır duası alınacağına, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla karşılaşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada boklu yorgan görmek hayır duaları alınacağına, yeni bir işe gireceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bordo yorgan görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük yorgan görmek yeni bir adım atılacağına, mutluluğunun artacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada camide yorgan görmek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve yaşamak istediği hayata sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu yorgan görmek hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, çevresinin hep kalabalık olacağına, güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada çarşafsız yorgan görmek yaşlılığında da rahat edeceğine, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, yeni işlere atılacağına delalet eder.

Rüyada çeyiz yorganı görmek dertlerini azaltıp rahatlayacağına, mutluluğunun büyüyeceğine, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine işarettir.

Rüyada çeyizlik yorgan görmek işlerinin artacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınmayacağına, bankadaki hesaplarının kabaracağına rivayet eder.

Rüyada çok sayıda yorgan görmek sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada çok yorgan görmek tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, aydınlanacağına, aza kanaat etmesi durumunda Allah’ın çoğu kendisine nasip edeceğine delalet eder.

Rüyada çöpte yorgan görmek gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına alamet eder.

Rüyada dağınık yorgan görmek yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dantel yorgan görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, bol hayır duaları alınacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada delik yorgan görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, yetim sevindireceğine alamet eder.

Rüyada denizde yorgan görmek kişisel kavgaların son bulacağına, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dikili yorgan görmek aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada dizili yorgan görmek kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, sevdiği bir kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dolapta yorgan görmek özel hayatında mutluluğu yakalamasına, tutulan yolun isabetli olacağına, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına yorulur.

Rüyada dürülü yorgan görmek sık sık alışverişe gidebileceğine, herkesin önünde olacağına, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına işarettir.

Rüyada eflatun yorgan görmek makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine delalet eder.

Rüyada gelin yorganı görmek maddi anlamda kendisini toparlayacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına delalet eder.

Rüyada gri yorgan görmek eve huzur dolacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güllü yorgan görmek kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, saygınlık kazanacağına delalet eder.

Rüyada güvelenmiş yorgan görmek anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada güveli yorgan görmek ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, günü birlik tatillere çıkacağına, iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada güzel yorgan görmek rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada halı yorgan görmek önünün açılacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada hastanede yorgan görmek beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile gelen bir teklife olumlu cevap vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hazır yorgan görmek insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada iğneli yorgan görmek sevdiğine kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada iki yorgan görmek rızık eksikliği yaşamayacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine, dertlerin çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada incili yorgan görmek kazancının katbekat artacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, hayır getirecek işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada ipe asılmış yorgan görmek maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, kazancının artacağına, İslami olarak günahlarının artacağına delalet eder.

Rüyada ipekli yorgan görmek büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ipte yorgan görmek rahatının yerine geleceğine, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına inanılır.

Rüyada ıslanmış yorgan görmek geçmişte uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, rahat ettirecek adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada kadının yorgan görmesi büyük emekler vereceğine, refah düzeyi düşük kimselere yardımda bulunacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına delalettir.

Rüyada kahverengi yorgan görmek çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kalın yorgan görmek ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, güzel günler için yaşayacağına, güzel bir hayatı olacağına yorulur.

Rüyada kapının önünde yorgan görmek rahat bir dönem yaşanacağına, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, duygularını açığa vuracağına alamettir.

Rüyada kapsız yorgan görmek başarılar elde edileceğine, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, sağduyusu ve ustalığı sayesinde karşısına çıkan sorunları hemen aşmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada kara yorgan görmek alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada katlanmış yorgan görmek sıkıntılarından arınacağına, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına rivayet eder.

Rüyada katlı yorgan görmek ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, ömrünün uzun olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kılıfsız yorgan görmek endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, dertlerin ve zorlukların biteceğine, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada kısa yorgan görmek endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada komşunun yorganını görmek etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kucağında yorgan görmek kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine delalettir.

Rüyada küçük yorgan görmek zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, mevki kazanacağına, hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada küflenmiş yorgan görmek uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küflü yorgan görmek ayrı kaldıklarına kavuşacağına, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına rivayet eder.

Rüyada kurtlanmış yorgan görmek yakın bir zamanda aradığı ruh eşini bulacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada lacivert yorgan görmek insanlar tarafından sevileceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, işlerin rast gideceğine delalettir.

Rüyada merdivende yorgan görmek kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, kudret sahibi olacağına, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta yorgan görmek rahatının yerinde olacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, kötü işlere girmeyeceğine inanılır.

Rüyada minder yorgan görmek kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına alamettir.

Rüyada mor yorgan görmek kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine işaret eder.

Rüyada nemli yorgan görmek hayatının güllük gülistanlık olacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, hayattan daha zevk alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada nevresim yorgan görmek evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına inanılır.

Rüyada omuzunda yorgan görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına, istenilen hayat şartlarına ve alım gücüne ulaşılacağı için mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada pembe yorgan görmek hayatında temiz ve yeni bir sayfa açacağına, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizin yorganını görmek kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, kişinin adeta gençleşeceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada peygamberimizin yorganını görmek sorunlarından kurtulacağına, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, tartışmaların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pireli yorgan görmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere yorumlanmaktadır.

Rüyada rengarenk yorgan görmek bilgin ve usta kişi haline geleceğine, daha rahat şekilde tüketim yapacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada şal yorgan görmek yoksul için zenginliğe, büyük başarılar kazanacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sararmış yorgan görmek ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, bir sürpriz karşısında ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada sarı yorgan görmek işinde başarılı olacağına, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sidikli yorgan görmek elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, evli kişiler için evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına delalet etmektedir.

Rüyada simli yorgan görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde
kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, insanlarla uyumunun artacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada sırıklı yorgan görmek girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, bir işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah yorgan görmek daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına rivayet eder.

Rüyada sökük yorgan görmek hayallerini yerine getirmeyi başaracağına, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, parasının üstüne para ekleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sökülmüş yorgan görmek yeni mallara kavuşacağına, amacına ulaşacağına, kazancın günden güne artacağına alamettir.

Rüyada suda yorgan görmek yüzüne kan geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tozlu yorgan görmek engellerden uzak kalacağına, büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, güzel sözler işiteceğine alamettir.

Rüyada turuncu yorgan görmek eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette yorgan görmek ev sahibi olunacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzun yorgan görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, çok yoğun çalışacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yamalı yorgan görmek hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada yanan yorgan görmek endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yanık yorgan görmek isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yarım yorgan görmek eşe dosta yardım edileceğine, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yazlık yorgan görmek eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına yorumlanır.

Rüyada yeni yorgan görmek büyük düşüneceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yerde yorgan görmek herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalettir.

Rüyada yığılı yorgan görmek hayatın keyifli bir hale geleceğine, bir arkadaşıyla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada yıkanmış yorgan görmek hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yolda yorgan görmek büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yüklükte yorgan görmek aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, ferahlığa çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yünlü yorgan görmek yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, dinini yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasemin

Rüyamda baba evine gidiyorum başimi kaldırıp binaya bakıyorum balkonlara yorganlar asilmiş ve istiflenmiş ,yağmur tiseliyor hava gündüz ama kapalı , kısa siyah saçli bi kadin balkonda benimle konuşuyor eve giriyorum annemle konuşuyoruz ve babamın rüyasinda benim değil,eniştemin kız kardeşimi boşayacağını söylüyor… ben yatıyorum üzerimde sanirim yorgan var oda da başka yorganlar üst üste dizilmiş renkli yorganlar yere düşüyorlar …

Yasemin

Amin inşallh teşekkür ederim

Sümbül

Rüyamda annemle babam bize gelmişler, bende yataklarını yapmayı unutmuşum, eşim evin üst katına çıkıyor, bir süre gelmiyor,sonra aşğı iniyor yatakları yaptım diyor bana, bende annemle yukarı çıkıyorum, eşim oğlumun yatağını bizim odaya sermiş annemle babama yatak yapmış, iki tanede biri parlakyeşil biride parlak mor renginde yorganı atmış yatağın üstüne fazladan, bende anneme diyorum bu yorganı katlayıp yerine koyalım, kocam çıkarmış atmış diyorum, sonra annemle ilk yeşil yorganı katlıyoruz.

Kürşat

Rüyada çok sayıda yorgan var onların üzerinde yürüyorum sonra hafif eğimli bir yerdeyim yine yorganlar var takla atmak için atladım aşağıya doğru düşüyordum havada düşerken uyandım
Bekar