Rüyada Arabanın Arka Koltuğuna Binmek

Rüyada arabanın arka koltuğuna binmek kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına delalet eder.

Rüya alimine göre rüya sahibinin sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada arabanın arka koltuğuna binmek pek çok olumlu gelişmelere, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, eşinin çok mutlu olacağına, işindeki verimin artacağına, sağlığının geri geleceğine işarettir.

Rüya lugatına göre yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, ferahlığa çıkılacağına, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, mutluluk ve huzur bulacağına işaret eder.

Rüyada arabanın arka koltuğuna binmek refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, şansın her zaman kişiden yana olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pelin

Dolmuşa (küçük halk otobüsü) biniyorum, ben arabanın en arkasında oyuruyorum, eşim de en önde şöförün yanında oturuyor. İkimizde kemerlerimizi bağlıyoruz, sonra ben maskemi takıyorum, eşim de beni görüyo o da maskesini takıyor, eşim bana birşey söylemek için yerinden kalkıyor sonra yanında oturan çocuk onun yerine geçiyor,bende diyorum ki; çocuk yanında oturuyordu zaten niye yerine geçti ki diyorum,eşimde çocuğun arkasında oturuyor, bu sefer çocuğun yanı boş kalıyor,öyle yola devam ediyoruz.