Rüyada Arı Sokması Kanaması

Rüyada arı sokması kanaması geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı görenin verilen vaatlerin yerine getirileceğine, kişisel kavgaların son bulacağına, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, düşmanların yenileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada arı sokması kanaması büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, tövbe etmeye, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre bir mesele konusunda hissettiklerinin gerçekle örtüşeceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, gözyaşının dineceğine ve kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada arı sokması kanaması yapacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, bolluk ve bereket yakalayacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayperi

Rüyamda arı geliyor ve başımda dolanıyor ben sonunda sabredemeyip arıya git diyorum sonra arı alnımın ortasını sokuyor ve musluktan akar gibi kan akıyordu acı hissetmedim

Mehmet

Rüyada arı sokması iğnesini çıkarmak ve irin çıkması

ayşe

Rüyamda dışardayım bir arı yuvasının önünden geçerken birçok arı etrafımda oluyor ve ayaklarıma yapışıyor, az bir acı hissediyorum ısırdıklarını hissediyorum kıpırdamadan duruyorum yardıma biri gelip arıları ayağımdan alıyor. Her giden arının yerine kan akıyor