Rüyada Yemekten Tırnak Çıkması

Rüyada yemekten tırnak çıkması elinin dara düşmeyeceğine, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, gönlünün ferahlayacağına, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, dileklerinin kabul olacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, hedeflerine ulaşacağına delalettir.

Rüyada yemekten tırnak çıkması verilen emeklerin karşılığını bulacağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, ailesini daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, dünyanın güzelliklerinden istediği şekilde istifade edeceğine, esenleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, bolluğun ve verimin de artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yediğin yemekten tırnak çıkması sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına alamettir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, büyük mutluluklar yaşanacağına, hak yolunu tutacağına, büyük paralar kazanılacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yagmur

yediğim yemeğin içinden tırnak çıkıyordu her kaşığı agzima götürünce agzima 2 3 tane tırnak geliyodu öğruyodum

Dilara

Aldım kabul ettim ?