Rüyada Arkadaşa Yüzük Vermek

Rüyada arkadaşa yüzük vermek iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda güzel bir haber geleceğine, beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına, Allah’ın sevgisini kazanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde devam edeceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşa yüzük vermek parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, kolay yollardan maddi gelir kazanacağına, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına, düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine yorulur.

Rüyada erkek arkadaşın yüzük vermesi keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, seyahatlere katılacağına, kulağına küpe olacak nasihatler alınacağına, konforunun yerinde olacağına inanılmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, hayatının düzene gireceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, yenileceğine, şifa bulacağına, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nez

Merhaba. Kendime aldığım bir altın renk çelik alyans yüzük var. Hep takarım. Rüyamda aynı yüzüğü parmağımdan çıkarıp arkadaşımın küçük siyah çantasına atıyorum. Sonra da söylüyorum ki yarın senden yüzüğü geri istediğimde onu bana geri ver. Oysa hiç bir şey söylemiyor.