Rüyada Arkadaşını Keselemek

Rüyada arkadaşını keselemek bir an bile üzülmesine dayanamayacağı birisin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, daha rahat para kazanacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, maddi durum kötü ise zengin olunacağına rivayet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, şansının asla kapanmayacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşını keselemek arkadaştan görülecek faydaya, geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi bileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, elinden geliyorsa kötü durumdaki bir dostuna borç vereceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşını keselemek rahatın ve konforun geleceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, rahat şekilde geçineceğine, imrenileceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedileceği kimse haline geleceğine, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını daima muhafaza edeceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, aile büyüklerinden hayattakiler için iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, anlaşmazlıkların biteceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments