Rüyada Arkadaşının Tacize Uğradığını Görmek

Rüyada arkadaşının tacize uğradığını görmek daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine yorulur.

Rüyada iş arkadaşının tacize uğradığını görmek büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, maddi anlamda feraha ermeye, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, kendisini daha rahat hissedeceğine, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin aile içindeki huzurun hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yakın arkadaşının tacize uğradığını görmek mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, işindeki bereketin çoğalacağına, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına alamet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, cebinin para göreceğine, kişisel konularda yeteneklerinin üzerine gideceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments