Rüyada Uçmak

Rüyada uçmak sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, kazancın daha da artacağına inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin kadim dostlarının acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, kişinin muradına ereceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada uçmak kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine işarettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, yanındaki kişilere hayrının dokunacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine alamettir.

Rüyada uçmak hayırlı bir terfi alınacağına, ev içinde mutluluğun artacağına, yapacağı ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine, kendinden emin adımlar atacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına alamet eder.

Tabirciye göre rüyayı görenin çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hamide karakoyun

tünaydın:) rüyamda okyanusun üstünden uçtuğumu gördüm. ardıç ağacı gördüm ve ona tutunup indim. ağacın dibinde mezarlık ve kuyu vardı. hızlıca ordan kaçtım ve birine çıkış yolu sordum ve oradan çıktım. yorumlarsanız sevinirim:)

hamide karakoyun

Teşekkür ederim<3

Esra

Rüyamda kuzenimle birlikte bir şeye tutunup uçuyoruz konuyoruz tekrar aynı şeyi yapıyoruz

Şerife

Rüyamda komşumla birlikte bir arabaya biniyorum arkadaşım bizi gökyüzüne doğru yukseltıyor. Arkadaşım çok rahat oturuyor ama ben hiç konforlu yükselemiyorum yete doğru eğilmişim ve çok korkuyorum çok hızlı gidiyoruz sonra aşağı doğru iniyoruz görevli bağırıyor korkan var ise inebilir diye ama ben öyle bitap düşmüşüm ki sesim çıkmıyor duymuyor beni komşumda boşa bağırma seni duymaz diyor. Sonrasında sesimi duyurmaya çalışırken korku içinde uyanıyorum

Şerife

Çok teşekkür ederim

Wwww

Merhaba ben rüyamda bir duvarın üstünden uçmaya başlıyordum bir yere carpicam diye korkuyordum ama çarpmadan sagsalim iniyordum bu ne demek bir de siteniz çok güzel rüyalarımın anlamlarına hep buradan bakıyorum

Manolya -Gül

Rüyamda kendi gayretimle, kollarımı çırparak yükseliyorum ve evlerin çatılarını biraz geçer hizada uçuyor, gideceğim yerlere öyle gidip geliyorum. Herkes bana şaşkınlıkla bakıyor. Uçmak çok hoşuma gidiyor. Az da olsa yükselmek için yine kollarımı çırpmam gerekiyor. Bu rüyayı yıllardır ve sürekli görüyorum.

Manolya -Gül

Teşekkürler.✋😌

Tuğba

gündüz niyetine rüyamda havada hem uçuyorum hem de yürüyorum.aşagı bakarken insanları görüyorum.insanlara bakarak geçiyorum.bir yerde yere iniyorum .Tam karşımda bi akrabamız binaların önünde 5.şubesini açmış .onların yeni açtıkları iş yerinin tam önündeyim oraya bakarken uyanıyorum

Tülay

Merhaba.Rüyamda kardeşlerimle yaylada yüksek bir yerde oluyoruz.Ben bi anda elimde boru gibi birşeyle gökyüzüne yükseliyorum.Sonrada çok rahat bir şekilde yere iniyorum.O kadar hoşuma gidiyordu tekrar havaya yükselmek için birşey ararken şemsiye görüyorum.Bian şemsiyenin kırık olduğunu zannediyorum ve açtığımda sağlam olduğunu görüyorum.Teşekkürler

sevda aykar

ruyada goruyorum birdn havaya kalkiyorum inemiyorum asagi sonra bunu babamin tyzesi goruyor oda benle ucmaya basliyor havaya kalkiyoruz ne kadar uzaga gidiyoruz sonrada iniyoruz asagi babamgilin yanina geliyoruz diyorum ne kadar uzaga uctuk bize dalga gecer gibi he he diyor burdada uyaniyorum