Rüyada Arkadaşla Dertleşmek

Rüyada arkadaşla dertleşmek çok büyük ses getireceğine, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine alamet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, iyi halin geleceğine, can bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada eski arkadaşla dertleşmek sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir rahatlığa erileceğine, gönül hoşluğu yakalayacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine rivayet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin nimet ve bolluğu yaşayacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine, aşkının kalıcı olacağına, iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, evli olması durumunda evlat sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yakın arkadaşla dertleşmek hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, aradığı kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, işinde ustalaşacağına, her zaman neşeli olacağına alamet eder.

Ulemaya göre hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, tartışmaların son bulacağına, dertlerinin azalacağına ve rahat bir nefes alabileceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine, her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eren

Merhabalar. Rüyamda tanıdığım 3 arkadaşım ve hiç tanımadığım iki tane kişi ile hafif yüksek bir yerde dertleşiyordum. İçlerinden birisi hafiften hoşlandığım bir kızdı ve ben ona bir kız hakkında birşey sorduğumda kıskanarak aşağı gitti. Bunun tabiri nedir acaba?