Rüyada Arkadaşla Sevgili Olmak

Rüyada arkadaşla sevgili olmak çok iyi yerlere geleceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, insanlara yardım elini açarak mutlu olacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, mutlu bir evliliğe, iş yeri sahibi olacağına, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, hayırlı işler yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada abimin arkadaşıyla sevgili olmak İslami olarak Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, hasret ve özlem gidereceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine delalettir.

Rüyada en iyi arkadaşla sevgili olmak planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, işlerinin artacağına, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, itibar edineceğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin arkadaşıyla sevgili olmak ünvan sahibi olacağına, aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, akıl danışmak için birçok insanın kendisine geleceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerine göre hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, lükse ve konfora kavuşacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik getireceğine, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, işlerinde farklı bir aşamaya geçeceğine delalet eder.

Rüyada eski arkadaşla sevgili olmak zamanla daha çok para elde edeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, anlaşmazlıkların biteceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre hastalıkların son bulacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, hastalıkların şifa bulacağına, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada iki arkadaşın sevgili olması hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, kaybettiği itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına delalettir.

Rüyada ilkokul arkadaşla sevgili olmak imkanlarının genişleyeceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, iyi kalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, büyük bir karar verileceğine, her daim temkinli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada küs arkadaşla sevgili olmak hayata karşı cesaretleneceğine, maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına alamet eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, aradığı huzura yeniden kavuşacağına, hak yolunu bulacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada normal arkadaşla sevgili olmak gelecekte yüzünün güleceğine, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacak adımlar atılacağına, büyük bir aşk yaşayacağına, iyilik ve güzellik göreceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada ortaokul arkadaşıyla sevgili olmak geniş rızık elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, büyük borçlara girmeyeceğine, hayatının kolaylaşacağına alamettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, rahatının yerine geleceğine, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin arkadaşıyla sevgili olmak oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, anne baba duası alacağına, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, eğer yaşanan kötü durum bir hastalıksa gereken her şeyi yapacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanıdığın arkadaşla sevgili olmak zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, parasının ve malının artacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, verimin her geçen gün artacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin maddi güç sahibi olacağına, içine büyük bir huzurun dolacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Arkadaşla Sevgili Olmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. İyi günler, rüyamda güzel bir restauranta gitmişim arkadaşımı bekliyordum. Önümde güzel bir yemek tabağı vardı. Kendi başıma masada bir şeyler yiyordum. Bir baktım yanıma sevdiğim yakın bir erkek arkadaşım geldi. Ama arkadaş gibi değilde sevgilim gibi davranıyordu. Meğer yakın arkadaşımla sevgili olmuşum. Bana yemekte nişan yüzüğü hediye etti. Ben kendimi bir tuhaf hissettim, kabul etmek istemedim. Yüzüğü masaya koydum. İçimden diyorum ben ona bir şey hissetmiyorum nasıl evlenicem. Rüyada arkadaşla sevgili olmak nedir, bana rüyamı açıklarsanız memnum olurum. Bir de yakın arkadaşla sevgili oldum, kendimi çok garip kötü hissettim rüyamda

 2. Merhaba, dün rüyamda normal bir arkadaşım (erkek) ile sevgiliydik yanımızda arkadaş çevremiz ile beraber hediye dükkanına benzer bir yere girdik, orda herkes hediye, oyuncak vb. Bakarken biz sürekli olarak sarılıyorduk, ben onun omuzuna sarılıyordum. Daha sonra arkadaşım biz de bir şey bakalım mı aşkım dedi ve ben gerek yok deyip sarılmaya devam ettim. Arkadaş grubumuzdakilerden biri de amma sarıldınız vb. Bir şey söyledi. Sonrasında uyandım en başta çok kafaya takmamistim ama şimdi aklımı kemiriyor rüyanın anlamı umarım en kısa sürede yanitlarsiniz

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız çözümlere, sevince ve atılan adıma tabir olunur. Rüya yorumuna göre sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına; sıkıntılı olduğu bir durumda sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına; atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına işarettir.

 3. Rüyamda ilk başta önceden yakın olduğum bi arkadaşımın(kız)beni tabancayla vurmak istediğini gördüm daha sonra ordan kurtulup eski yakın arkadaşımla(erkek)sevgili olup sohbet ettiğimi sarılıp öptüğünü gördüm tabiri nedir ?

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya güce, dosta ve refaha delalet eder. Rüya alimlerine göre sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine; sorun yaşayan bir dostunun yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına; maddi anlamda refahının yerinde olacağına alamettir.

 4. Rüyamda bir arkadaşım(erkek) onunla birlikte bir yere bir şey almaya gitmek için onca kişinin içinden beni seçiyordu. Sonra biz gidiyorduk işte. Yol boyunca hep elimi tuttu elimle oynadı. Gideceğimiz yere kadar tuttu. Rüyamda bu benim de hoşuma gidiyordu. Sonra gideceğimiz yere vardık ve rüyam bitti.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız gelişmelere, yardıma ve çareye rivayet eder. Rüya tabirine göre sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına; kendisine yardım için canla başla çalışan insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine; düşmanlık beslediğini anladığı bir kişiye karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim