Rüyada Asansörü Durdurmak

Rüyada asansörü durdurmak işlerinin hemen hallolacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, evlatlarından hayır bulacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına yorulur.

Tabirciye göre rüyayı görenin zengin olunacak bir işe girileceğine, zor durumların sona ereceğine, arkadaşından alacağı bir yatırım fikrinin çok büyük bir kazanç getireceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine, hayallerini gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada asansörü durdurmak sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına delalet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin iyi habere, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, dertlerinin bitip huzura ereceğine delalettir.

Rüyada asansörü durdurmak rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, evlatları mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, yeni mülkler satın alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin sorunların, sıkıntıların ve engellerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, yeni bir eve taşınacağına, çok büyük hayır duası alınacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments