Rüyada Aşık Olduğum Kişinin Evime Gelmesi

Rüyada aşık olduğum kişinin evime gelmesi diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret bulacağına, hayırlı işlere gireceğine, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, işsiz ve aşsız kalmayacağına, yapacağı bir yatırımın bol kazanç getireceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, kazancın artacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına inanılır.

Rüyada aşık olduğum kişinin evime gelmesi ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, kasasının ağırlaşacağına, duygularının karşılık bulacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına alamet eder.

Rüya sözlüğüne göre çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, konforunun ve lüksünün baki kalacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aşık olduğum kişinin evime gelmesi iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında bir arkadaşının yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, güzel gelişmeler yaşayacağına, esenlik bulacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, kazancının her gün daha fazla artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, dualarının kabul olacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
damla

rüyada sevdiğim adamın evinin önüne yüzük düşmüştü o yüzü bana getirip tanımadığım biri hayır duasında bulundu tabiri nedir?

damla

teşekkür ederim

Fatma

Rüyamda sosyal medyadan çok takip ettiğim iki kişi evimde gelmişti. Annem babam kardeşim hep birlikte oturduk. Meğer annem ben çok seviyorum diye onları bilerek eve çağırmış onlar da gelmeyi kabul etmişler. Biri beyefendi diğeri hanımefendi. Bu beyefendiye platonik olarak aşığım bu arada.Evde de normalde yemediği şeyleri hatrımız kırılmasın diye yedi. Bana da arada bakıyordu.Ben utandigim için masadan erken kalktım.

Fatma

Teşekkür ederim

Efe

Rüyamda sevdiğim kıza evimde köfte yaptım ama yemedi