Rüyada Aşık Olduğun Kişinin Düğününe Gitmek

Rüyada aşık olduğun kişinin düğününe gitmek farklı iş ortaklıklarına gireceğine, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine ve onların sayesinde durumunu düzelteceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, ferahlık veren sözler duymaya, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, yüceleceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada aşık olduğun kişinin düğününe gitmek rahatlık içinde yaşayacağına, hastalar için şifaya erişmeye, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, bol nimete kavuşacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına rivayet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin kulağına küpe olacak nasihatler alınacağına, ağız tadına kavuşacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, ana babasını hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada aşık olduğun kişinin düğününe gitmek çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin bolluk içinde yaşayacağına, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden bertaraf edileceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Poyraz

Hayırlı sabahlar rüyamda aşık olduğum kızın evleneceği haberini alıyorım içim içime sığımıyor daralıyorum bir şekilde düğünün olacağı yere gidiyorum ve damat ile yanyana gelenleri kapıda karşılıyor gülümseyerek ama damatın yüzünü bi türlü göremiyorum sonra hızlıca oradan uzaklaşıyorum ve arkadaşımın evine gidiyorum. Uyandığımda ruhum daralmış vaziyette terden sırılsıklam olmuştum.

Aslan

Aşık olduğun kişinin başkasıyla evlenmesi:

Yatmadan önce evleneceğim kişiyi görmek istiyorum diye dua ve niyet etttim.
Rüyamda sevdiğim kişiyi( o şimdi başka biriyle birlikte)
bir başkasıyla evlenirken gördüm bende düğündeydim. O biraz üzgün gibiydi.
Düğünde bir arkadaşım( yakın arkadaşım değil) bana olmadı diyordu.