Rüyada Aşık Olduğun Kişinin Sana Gülümsemesi

Rüyada aşık olduğun kişinin sana gülümsemesi çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, bazı büyük çalışmalar yapacağına, sorunlarından çok yakın zaman içinde kurtularak herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına, büyük bir üne sahip olunacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, içinin ferahlayacağına, yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada aşık olduğun kişinin sana gülümsemesi yakında alacağı haberlerin kendisine çok iyi geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine yorumlanır.

Rüya yorumcusuna göre çok sevineceği olaylar yaşayacağına, günbegün işlerinin bereketinin artacağına, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyada aşık olduğun kişinin sana gülümsemesi maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, gitmediği yerlere gideceğine, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden sevindirici haberler alınacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, malların çoğalacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hiranur

Rüyamda aşık olduğum çocuk bize misafirliğe geliyodu ve ben onun montunu aldığımda abi dedim ve oda benim kolumdan tutup abimm dedi ve gözlerimin içine bakarak gülümsedi ve çok heyecanlıydı

yejii

benim rüyamda hoşlandığım kişi saçlarını uzakmıştı ve sınıfta sırasına oturmuş bana gülümsüyordu. (4 gündür onu farklı saç moddellerinde rüyamda görüyorum)

Esma

Sevgim erkek bana küsüp gitti
Bir ay sonra rüyamda gördüm bana gülümsüyordu…

melis

rüyamda aşık olduğum kişinin bana gülümsediğini gördüm . daha sonralarda uzun zamandan beri aşık olduğum kişiyi görüyorum ve onla gerçek hayattada iyiyiz kouşuyoruz

Hira

Rüyamda platonik olarak aşık olduğum kişiyi gördüm. Komik bir şeyler söyleyek beni ve yanımdaki arkadaşımı kahkalarla güldürüyordu

Anonim

Merhaba ben rüyamda aşık olduğum kişiyi gördüm o arkadaşlarıyla gelmiş bir bileklik seçiyo herkese soruyo hangisi diye sonra beni gördü banada sordu sonra benim seçtiğimi alıp bana gülümsedi