Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Dudaktan Öpmek

Rüyada aşık olduğun kişiyi dudaktan öpmek sıkıntısının biteceğine, zorlukları teker teker aşacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, gözyaşlarının dineceğine, mal mülk sahibi olacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada aşık olduğun kişiyi dudaktan öpmek kazancının ve canın güvence altında olacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, verilen kararların geri çekileceğine bu sayede zarar etmekten son anda kurtulacağına, mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine delalet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada aşık olduğun kişiyi dudaktan öpmek kendisi gibi iyi niyetli kişilerle güzel, keyifli günler geçireceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, yüzüne kan geleceğine, bol kazançlı günlere kavuşacağına tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, bir başarısı sonrasında herkes tarafından tebrik edileceğine, verimliliğinin artacağına, çekilen acıların unutulacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments