Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Onunla Konuşmak

Rüyada cumhurbaşkanı görmek onunla konuşmak çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük bir zafer kazanarak çıkacağına, büyük tartışmaların sonlanacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine, rakiplerine ve kendisini çekemeyenlere karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cumhurbaşkanı görmek onunla konuşmak yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, iyi halin geleceğine, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin bahtının çok parlak olacağına, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, sürekli kazanç elde edilip zarara uğranmayacağına, eline geçecek eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine alamet eder.

Rüyada cumhurbaşkanı görmek onunla konuşmak esenlik bulup, hafifleyeceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, hayırlı yollara gireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sultan

Bulunduğum şehrin merkezinde (yurtdışı) büyük bir yeşillik alan var. Onun tam ortasında sayın cumhurbaşkanımız RTE’ı kaybolmuş gibi etrafına bakınırken görüyorum ve koşar adım yanına gidiyor hoşgeldiniz diyor ve elini öpüyorum çok mutlu oluyor. Benimle sohbet ediyor, aferin diye övüyor. bir Türk’le karşılaştığı için ve yanına koştuğu için mutlu oluyor ve ben onu eşiyle bana yemeğe buyurmalarını rica ediyorum ve kabul ediyorlar. İkisine de yemek ikram ediyorum. Teşekkürler

Şevval

Liseden sevmediğim kızı yanında Cumhurbaşkanıyla arabada giderken ve soru sorarken görüyorum ailecek tanıştıklarını görüyorum kendi ailemle ve çok kıskanıyorum daha sonra ben hayal ediyorum nasıl olurdu ben olsaydım diye bana neler yaptığımı nasıl gittiğini nasıl savaş aletleri yaptığımı sormayacak mısın neden konuşmuyorsun diyor Cumhurbaşkanı ben çok gerginim araba da kullanıyorum bir yandan o kadar gördüm cevaplarsanız sevinirim☺️

Şevval

Teşekürler ☺️