Rüyada Aşık Olduğun Kişiyle Buluşmak

Rüyada aşık olduğun kişiyle buluşmak herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine alamet eder.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada aşık olduğun kişiyle buluşmak sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, kendini ailesine feda edeceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına delalettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, herkesin inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, herkesi kendisine hayran bırakacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada aşık olduğun kişiyle buluşmak uzaktan güzel haberler işiteceğine, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, doğruluktan ve hak yolundan ayrılmayacağına, rakibi karşısında çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına işarettir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, yeni bir işe girileceğine, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Rüyamda aylardır sık sık aşık olduğum oğlanı görüyorum en az 40 kere falan görmüşümdür. Ama gerçekte aramızda bir şey yok ona açıldım ama arkadaş kaldık ne anlama geliyor?

Tayfun

Ben rüyamda iki kız kardeş gördüm ve birinden hoşlandım niyetimi beli ettim konuştum bana face adresini verdi ve buluşacakkken rüyamda uyandım beni bu rüya çok etkiledi lütfen cevap yazarmisiniz

Ozan

Yaşadığımız yerde yangın çıkıyordu platonik aşık olduğum kişi de oradaydi onu kucaklayıp oradan uzaklaşıyorduk ve sohbet ediyorduk