Rüyada Eve Silahlı Adam Girmesi

Rüyada eve silahlı adam girmesi rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, hayatını düzenlemek için etrafındaki kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, acılarının dineceğine, özlediği yerlere yolculuk edeceğine işarettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, çok daha iyi bir konuma geleceğine, çok iyi işler ortaya konacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine işaret eder.

Rüyada eve silahlı adam girmesi uğradığı zararın telafi edileceğine, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, tartışmaların son bulacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, geçim derdi yaşamayacağına, sevinçli haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine ve sıhhatini kazanacağına, kendini hafif ve iyi hissedeceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eve silahlı adam girmesi yaşamının daha güzel hale geleceğine, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kendisini ailesine ve sevdiklerine adaması sayesinde huzur bulacağına yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, işlerin hafifleyeceğine, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, kırgınların barışacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, konfor içinde yaşayacağına delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eve Silahlı Adam Girmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda eve silahlı bir adam giriyordu ben tanımıyordum hırsız diye babamı ve annemi uyandiriyordum annem gizlice bakmaya çalışırken annemin yanından elini kolunu sallayarak babamın yanına geliyordu babam tanıyordu çok iri yarı bir adamdı elinde silah vardı babam evimde ne işin var diyordu bir buçuk saattir evindeyim arkadaşın girmeyecek de kim girecek diyordu babamın gözlerinin içine bakarak silahı önce bana sonra anneme dogrultuyordu babamın kolu ağırıyor rüyada da öyle gördüm ağrıyan koluna silahla bastırıyordu babamın canı yanıyordu adamın kolunu tutup yapma babamı rahat bırak diye cekistiriyordum adam silahı benim koluma doğrulttu ve uyandım. Rüyanın bir kısmında bıçak gördüm bicaklandigimi gördüm ama bu kısım kopuk tam hatırlamıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya insana, toparlanmaya ve değerlere yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına; kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapacağına; değer verdiği kişilere maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine yorulur.

 2. Rüyamda odamda küçük bı cam oluştu oradan bı adam belirdi önce baktı ne gördün diye sordu hiç bı şey seni gördüm sadece dedim içeri atladı mutfağa annemlerin yanına geldim kapıyı kilitledim adamın silahla kapıya ateş ettigini gördüm. Daha sonra abim koşarak yanına gitti adamın kimse yaralanmadı ve sıçrayarak uyandım. Bunun dışında bundan 5 ay önce sozlenecektim ama ailesi yüzünden olmadı çoğu gün rüyamda o kişiyi görüyorum benimle iletişime geçmek istiyor bazen bazen ise iletişime geçmek istemiyor kaçıyor sürekli onu bu şekilde görüyorum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hafiflemeye, arkadaşa ve desteğe rivayet eder. Rüya yorumuna göre kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine; yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına; kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine alamet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim