Rüyada Aşırı Kusmak

Rüyada aşırı kusmak her anlamda güçleneceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, uğradığı zararları bu zarara neden olan kişilerden karşılayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, geleceğinin umut vadedeceğine, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibinin zararlarını daha çok çalışmayla telafi edileceğine, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, zorlukları atlatacağına, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada aşırı kusmak özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, bir kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, geçim derdinin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüya anlamına göre kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aşırı kusmak duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, mevki kazanacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin şansının iyiye döneceğine, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments