Rüyada Eşya Satın Almak

Rüyada eşya satın almak işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, çok sevinçli haberler alacağına, günahların af olacağına, sanatla ilgili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, yakınındaki kimselerden fayda göreceğine, büyük ve önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bakır eşya satın almak bol kazanç elde edileceğine, itibar göreceğine ve sözüne güvenilir bir kimse haline geleceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, dualarının karşılığını alacağına, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine tabir olunur.

Ulemaya göre rüyayı görenin yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, elinden geliyorsa kötü durumdaki bir dostuna borç vereceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bebek eşyası satın almak sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine, sıkıntıların son bulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, birçok işin birlikte yapılacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, yeni haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz eşya satın almak sıkıntılı durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, bir tartışmada kendisini savunanların çok sevineceğine, sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine işaret eder.

Rüya tabircisine göre çok önemli başarılara sahip olacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, emeğinden hayır göreceğine, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden sevindirici haberler alınacağına yorulur.

Rüyada cam eşya satın almak kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, aradığı huzura yeniden kavuşacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine tabir olunur.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin ekmeğinin verimli olacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, çok huzurlu bir döneme gireceğine, zenginliğinin süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada çeyiz eşyası satın almak artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, rahatının yerinde olacağına işaret etmektedir.

Ulemaya göre hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, kısa süre sonra rakiplerini tamamen geçeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına, atılacak adım sayesinde ortaklar arasında iki tarafında çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ev eşyası satın almak maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına, ismini herkese duyuracağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, işlerini kısa zamanda büyüteceğine tabir olunur.

Rüyada hediyelik eşya satın almak daima kendisine hürmet gösterileceğine, sorunların tarihe karışacağına, yaşamının yoluna gireceğine, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine delalet eder.

Ayrıca bu rüya sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının etrafındakileri kendisine imrendireceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada mutfak eşyası satın almak sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, kimseye el açmayacağına, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına delalettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, ün sahibi birisi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada plastik eşya satın almak güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, güzel günlerle tanışılacağına, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, örnek insan olacağına, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına işarettir.

Yorumcuya göre rüyayı görenin çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisi için yeni bir yol çizeceğine, çok iyi paralar kazanılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada süs eşyası satın almak yeni bir işe girileceğine, sorunlarından kurtulacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni eşya satın almak rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, zor zamanların geride kalacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, uzun yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin yeni bir makama sahip olunacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments