Rüyada Aslanı Isırmak

Rüyada aslanı ısırmak rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, kırgınlıkların geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, bir yerden gelecek yüklü kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına işarettir.

Rüyada bacağını aslan ısırması girdiği her işte çok başarılı olacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, çok daha iyi bir konuma geleceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, gayrimenkul işine girileceğine, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin büyük bir karar verileceğine, içinin mutlulukla dolacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, kendisini boğan ve huzursuzluk veren ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz aslan ısırması özellikle çevresinde değişiklikler yapıp, gerçek dostluklarına odaklanacağına, mutluluğunun artacağına, yaşama sevincine kavuşacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, bazı kötü olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine, bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada deniz aslanı ısırması ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, kazancının katbekat artacağına, alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, hayırlı haberler alacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin sağlığının yerine geleceğine, kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine tabir olunur.

Rüyada dişi aslan ısırması iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, sevdiğinin durumunun iyi olduğuna, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına işaret eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin hedeflere ulaşılacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, saygın bir hayat yaşayacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar mesut olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine yorumlanır.

Rüyada elini aslan ısırması yeni bir ilişkiye başlanacağına, uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin maddi konuların çözüme kavuşacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kolunu aslan ısırması ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, her istediğini alabileceğine, bilgi sahibi olacağına, neşesine kavuşacağına, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru aslan ısırması ailesini mutlu edeceğine, iyi bir evlilik yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, gideceği bir yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine, sevinç ve mutluluğa, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, daha güzelleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, son model arabaya sahip olacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pelin

Merhaba rüyamda ablamla ananemin bahçesindeydik sonra ablam bahçeye bişeyin girdiğini söyledi kediler kavga etmesin diye onları ayırmaya gitti elinde fenerle ama ben bahçeye girenin Aslan olduğunu gördüm hemen bağırmaya başladım ablama gelsin diye koşarken ablamın elini ısırdı bende bıraksın diye üstüne bişey attım o ara uyandım bunun anlamı nedir acaba