Rüyada Asma Aşılamak

Rüyada asma aşılamak önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, dualarının kabul olacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına işarettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, güzel işler yapacağına, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada asma aşılamak hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, iyi dostları sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, iş hayatında sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre hoş zamanlar geçireceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, sorunlarını çözeceğine, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine, yeni bir ortama girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada asma aşılamak zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, hayatının çok iyi bir hale geleceğine, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, zenginliğe işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, emrinde insan çalıştıracağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments