Rüyada Asma Fidanı Görmek

Rüyada asma fidanı görmek kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, ruhunun dinleneceğine, kendini ailesine feda edeceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, her şeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bir kişi tarafından planlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, küslük yaşadığı bir kimseyle barışmak için çabalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada asma fidanı görmek yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, çok iyi yerlere gelineceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, rızkında ve malında artma olacağına, sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, hayatının hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına, çok rahat şartlarda yaşayacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeşil asma fidanı görmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, galibiyet kazanacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, diğer insanların dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, güzel bir birlikteliğin başlayacağına, hayatına nitelik ve farklılık geleceğine, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Selamün aleyküm efendim ben rüyamda minik bir saksının içinde çekirdekten çıkmış asma gördüm yorumlayabirmisiniz teşekkür ederim

dede

S.Aleyküm rüyamda evin bahçesinde idim. Ve bir satıcı adamda bulunan ayrı ayrı İki Saksıda Yeşil Asma Fidanından sadece birini seçip beğenerek alıyorum , sonra annem ve babam yanımda oluyor ben onlara bunu saksıdan çıkarıp dikin diyorum eskisinide çekin diyorum.babam yok diyor annem birazdaha bekliyelim üzümü güzel olur diyor tutarsa.Bende onlara ben bunu satın aldım dikin diyorum. Sonra aldığım fidenin birden büğüdüğünü yapraklarının dahada güzelleştiğini ve bahçede bulunan çardağın üzerine yer edindiğini gördüm…