Rüyada Aşure Yapmak İstemek

Rüyada aşure yapmak istemek deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, zenginliğe, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına yorumlanır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin elinin bollaşacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada aşure yapmak istemek kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, dua alacağına, işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, mal varlığının artacağına, hayırlı kararlar verileceğine, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada aşure yapmak istemek iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, yapılan her işte hayır duası alınacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin rahatının, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, solan yüzünün güleceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meltem güney

Rüyamda aşure yapmışız çok kalabalık akrabalar bir tepsi içinde aşure herkes o tepsiden kaşıkla alıp yıyor ölmüş ve çok sevdiğim akrabalarımda var onlarda yıyor daha sonra başka bir yere geçiyorum askerler ellerınde silahlar dizilmiş aralarında savcı ve üst rütbeli görevliler var yanımda oğlum güya onun okulunun önü herkes saygı duruşuna geçiyor yanımda 4 yaşındaki oğlum istiklal marşının son iki mısrasını okuyor