Rüyada Aşure Yedirmek

Rüyada aşure yedirmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, eşi veya sevgilisi ile olan ilişkiye huzurun geleceğine, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına delalet eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak mal sahibi olacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada bebeğe aşure yedirmek hakkını kimseye yedirtmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, yüzünün güleceğine, eşi ile el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, hayali kurulan eve ulaşmaya yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına yorumlanır.

Rüyada ölünün aşure yemesi yüzünün güleceğine, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine yorumlanır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, yeni bir iş bulacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, başarıya ve zafere doymayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments