Rüyada Ateş Topu Düşmesi

Rüyada ateş topu düşmesi Allah katında yükseleceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin hastalıklarından kurtulacağına, rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, anlaşmazlıkların biteceğine, giriştiği bir işten çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, hep dinç ve genç kalacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eve ateş topu düşmesi işlerin çok iyi bir hale geleceğine, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin umduğu bir işin gerçekleşeceğine, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına inanılır.

Rüyada gökten ateş topu düşmesi çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, ekmeğinin artacağına, hayır işleri ile uğraşılacağına işaret eder.

Ulemaya göre çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ateş Topu Düşmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyada akşam gokden ateş topunun üzerime doğru düştüğünü ve parçacıklarının çok yakınıma düştüğünü gordum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya rızka, imkanlara ve hayırlara işarettir. Rüya alimlerine göre rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine; maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine; kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına tabir olunur.

 2. Annem babam ben ve eşim gökyüzünden ateş topu yağıyor onlardan kaçmaya çalışıyoruz. Bir yol var o yolu takip ediyoruz.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya keyfe, aileye ve girişimlere tabir olunur. Rüya tabirine göre yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine; aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına; geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim