Rüyada Ateş Topu Görmek

Rüyada ateş topu görmek adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduracağına, çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, kazancının hiç eksilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına delalet eder.

Rüyada büyük ateş topu görmek parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, kazancın artacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına alamettir.

Rüyada denizde ateş topu görmek iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, lükslerinden feragat etmeyeceğine, emrinde çalışacak insanları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada elinde ateş topu görmek herkesten ileriye gideceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, yaptığı yardımların karşılığını bulacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, konfor ve lüks içinde yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, iyi şeyler yaşayacağına, hedeflerine ulaşacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine delalettir.

Rüyada gökten ateş topu görmek yüzünün güleceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, büyük atılımların yapılacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına inanılmaktadır.

Ulemaya göre deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, bilgi ile donanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gökyüzünde ateş topu görmek projelerin büyük başarılar kazandıracağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, maddi varlığının çoğalacağına, rahata ereceğine, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, dualarının karşılık bulacağına, her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına rivayet eder.

Rüyada havada ateş topu görmek artık kötü günler yaşamayacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, güzel bir yola çıkılacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kendisine negatif enerji veren birisini hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, elinin her geçen gün bollaşacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, karşısına güzel olanaklar çıkacağına, arkadaştan ya da eş dosttan çok memnun kalacağı bir yardım alacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı ateş topu görmek sadece kendisini düşünmeyip çevresindeki muhtaç kimselere de yardımda bulunacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sevdiklerinin hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, maddi açıdan büyük zarar edileceğine işaret eder.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, huzurunun yerine geleceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının hiç kesilmeyeceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ateş Topu Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba
  Rüyamda deniz kenarında oturuyordum denizin çok uzağında kuzenimin önünde denizde bir hareket oluşmaya başladı, deniz suyunu bir kısmı top haline geldi ve kızıl bir renk alarak göğe yükseldi gökyüzünden bana doğru geldi ve tam önümde hızla yere düştü, denizle birleşince normal su rengini aldı kızıllık kayboldu. Karşımda duran kuzenimin çocuğu olmamaktadır ve o ateş topu onun çocuğu olacağının habercisiymiş gibi kendisi yanıma geldi bende tebrik ettim

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız güzelliğe, mutluluğa ve yola delalettir. Rüya yorumuna göre hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına; evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına; asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına alamet eder.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hafiflemeye, zafere ve nefese rivayet eder. Rüya tabirine göre yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine; verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine; tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim