Rüyada Atlet Yakmak

Rüyada atlet yakmak dertlerinin dermanına kavuşacağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına yorulur.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, yeni yerler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına yorumlanır.

Rüyada atlet yakmak eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, iyi olan maddi durumun bir ömür süreceğine, geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine tabir olunur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin daha yüksek bir noktaya geleceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, hayırlı olayların yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada atlet yakmak helal rızka kavuşacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, yaşamının bir disipline oturacağına, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin bir mevzuda haksız olduğunu göreceğine ve karşı tarafa özür dileyeceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, sorunlarının sona ereceğine, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments