Rüyada Atletli Adam Görmek

Rüyada atletli adam görmek başarıları ile tanınacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, kendisini çok huzurlu hissedeceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, önündeki engelleri Allah’ın yardımı ile aşacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada atletli adam görmek sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, sevdiğiyle yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, yeni yatırımlar yapacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin kazançlı çıkacağına, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, büyük kazanımlar elde edeceğine, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, istediği her şeye ulaşabileceğine, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine delalet eder.

Rüyada beyaz atletli adam görmek ters giden işlerin düzeleceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, mal mülk edineceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin eğitim konusunda bir adım atılacağına, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, insanlara yardım elini açarak mutlu olacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments