Rüyada Ayağa Cam Battığını Görmek

Rüyada ayağa cam battığını görmek zararların yakında telafi edileceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, sevindirici haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, ailesindeki kişileri yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına işaret eder.

Rüyada ayağa cam battığını görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, yakınındaki bir kişiden büyük fayda göreceğine, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, durgun giden işlerin açılacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına işarettir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin hayatının güzelleşeceğine, gireceği işten kazanç elde edeceğine, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının ayağına cam battığını görmek kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına, rahatının yerine geleceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, gözyaşlarının kuruyacağına, kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada Ayağa Cam Battığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda birden münakaşa çıkıyor bir kizla bir erkek arasında, bende karışmış gibi oluyorum bu münakaşaya ,önceden zaten sinirliydi ve bir kumbarayı kırmışdı ve her yer camdı sonradan sinirlenib bizim üzerimize atmaya başladı ve biz kırık camların altında kaldık

  2. Banyo yaptığımı gördüm rüyamda, tam çıkıcam ayağımı uzattım duşakabin camı kırıldı. Bütün banyo yeri cam kırığı oldu. Terliğimi giymeye çalışırken ayağıma cam battı. Terliğimin içine kırıklar dolmuş. Cam kırığını çıkarmaya çalıştım. Onu çıkarmaya çalışırken bu sefer de elime cam battı. Elim ayağım hep kan oldu.

  3. merhaba bugun rüyamda dogalgaz petegının onunde puf koltukta uyudugumu orda bulunan mumluk ayakkabımın ıcıne gırıp ayak bıleklerımı parçaladıgını gördum batıklar vardı ve yara idi yıne aynı ruyada ıkıncı gun dıger ayagım aynı sekılde uyandım ruyamda boyleydı yorumlayabılırmısın doktoru arıyorum gelmem lazım ıkı ayagım da ıyı degıl dıyorum ruyam bu sekıldeydı

    • Sevgili Handan,
      Rüyada ayaklara cam battığını ve yaralandığını görmek gündüz niyetine yola, başlangıçlara ve faydalara işarettir. Bu rüya yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine; yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına; kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına delalet eder. Gidilecek çok uzun ve güzel yolların var.

Bu yazıyla ilgili rüyanızı yazın, gün içinde tabir edilsin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.