Rüyada Ayağa Diken Batması

Rüyada ayağa diken batması uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, yaşamın güzelliklerle dolacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına tabir olunur.

Rüya alemine göre rüyayı görenin yüzünün güleceğine, kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya rivayet eder.

Rüyada denizde ayağa diken batması ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, aileye büyük bir ev alınacağına, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına yorulur.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin sorunlarının çözüleceğine, hayatını yoluna sokacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada sağ ayağa diken batması zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok kişinin hayır duasını alacağına, hayatından memnun olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, birçok işin birlikte yapılacağına rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sol ayağa diken batması çekilen acıların unutulacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, sağlığına geri kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, malının ve aşının çoğalacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments