Rüyada Ayağa Diken Battığını Görmek

Rüyada ayağa diken battığını görmek maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına rivayet eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, daima afiyette olacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğun ayağına diken battığını görmek geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, gelirinin çoğalacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, engellerin ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sol ayağına diken battığını görmek makamının ve itibarının yükseleceğine, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, sevdiği kişiler sayesinde keyifli günler geçireceğine, yaşamını renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments