Rüyada Başının Derde Girmesi

Rüyada başının derde girmesi bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, güzel günler geçireceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, daha iyi bir hayata sahip olunacağına, yeni bir haneye sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada başının derde girmesi ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, iş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine inanılmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, şansının açılacağına, kötülerin çevresinden uzaklaştırılacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başının derde girmesi edilen duaların kabul edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına delalet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, hastalıkların kalıcı olmayacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda şu an hatırlamadığım hiç tanımadığım birileriyle başım dertteydi. Fazla sayıda insanla tartışıyordum. Ve başım oldukça onlarla dertteydi